صفحه اصلی / چهره ها / گفتگو خواندنی فریدون جیرانی با مهناز افشار درباره فیلم سینمایی گیلدا

گفتگو خواندنی فریدون جیرانی با مهناز افشار درباره فیلم سینمایی گیلدا

به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، مهناز افشار بازیگر محبوب و پرحاشیه ایرانی به بهانه اکران فیلم سینمایی گیلدا، مهمان آنلاین برنامه کافه آپارات فریدون جیرانی بود.

گفتگو خواندنی فریدون جیرانی با مهناز افشار درباره فیلم سینمایی گیلدا
مهناز افشار در فیلم سینمایی گیلدا

افشار با تاکید بر اینکه اتفاقات فیلم سینمایی گیلدا شبیه دو سال اخیر زندگی خودش است، افزود: تمام اتفاقاتی که در این مدت برای من افتاد انگار چند سال قبل با این فیلم پیش بینی شده بود.‌ واقعا انگار قرار بود همین الان برگردم بگویم که به خاطر هیچ چی آدم‌ها می‌توانند ممنوع الکار شوند؟!

افشار درباره فعالیت‌های خود در خارج از ایران گفت: من در اینجا فیلم‌هایی را کار می‌کنم که یک اعتباری به اسم مهناز افشار و سینمایی که از آن آمده اضافه کنم. خیالتان هم راحت باشد.

وی افزود: من حسرتی آنچنانی ندارم، چون فکر می‌کنم نسل ما جزو معدود نسل‌هایی است که دو دهه در بهترین شرایطی که در اختیار داشتیم سینما را تجربه کرده، با بهترین کارگردان‌ها و عوامل سینما. بنابراین افتخار می‌کنم به تمام مسیری که طی کردم، با همه اشتباهات و نقاط قوت و ضعفش. من بازیگر زنِ ایرانم و ایران تا ابد وطن من است.

​گفتنی است، تصویر مهناز افشار از بیلبوردهای شهری فیلم سینمایی گیلدا حذف شده است. مهناز افشار که از دو سال پیش به آلمان مهاجرت کرده، در این فیلم عهده‌دار ۷ نقش متفاوت بوده است. او به جز “گیلدا” ، فیلم “ناگهان درخت” را نیز برای اکران در انتظار دارد.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

گفتگو با مهرداد شهلایی کوهنورد ایرانی فاتح اورست

گفتگو با مهرداد شهلایی کوهنورد ایرانی فاتح اورست

داستان زندگی مهرداد شهلایی نه تنها برای مبتلایان به ام‌اس و نه فقط برای بیماران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *