صفحه اصلی / اخبار داغ / چه کسی برنده اولین مناظره انتخاباتی آمریکا بود؟ + بررسی مناظره

چه کسی برنده اولین مناظره انتخاباتی آمریکا بود؟ + بررسی مناظره

در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره اولین مناظره انتخاباتی ایالات متحده آمریکا میان دو رقیب جمهوری ‌خواه و دموکرات خواهیم داشت! با ما همراه باشید. براساس نتایج نظرسنجی سی‌بی‌اس نیوز که به محض پایان اولین مناظره انتخاباتی آمریکا انجام شد، جو بایدن دموکرات توانست رئیس‌جمهوری آمریکا را با اختلاف اندک شکست دهد!

چه کسی برنده اولین مناظره انتخاباتی آمریکا بود؟ + بررسی مناظره

به نقل از سی‌بی‌اس نیوز، پس از برگزاری یک مناظره پرهیاهو که مجری نمی‌ توانست دونالد ترامپ را آرام کند که صحبت ‌های جو بایدن و خود را قطع نکند، ۴۸ درصد از تماشاچیان این مناظره جو بایدن را با پیروز دانستند و ۴۱ درصد هم به دونالد ترامپ رای دادند و ۱۰ درصد این مناظره را برابر ارزیابی کردند!

بازتاب مناظره ریاست جمهوری این نامزد‌ها در شبکه ‌های اجتماعی قابل توجه است! بسیاری از کاربران روی لحن تهاجمی دونالد ترامپ و قطع کردن پیاپی صحبت ‌های جو بایدن و کریس والاس اشاره داشته اند و تاکید می‌ کنند که اگر مناظره ‌های بعدی هم به این شکل باشند، بیهوده خواهند بود.

مناظره انتخاباتی این دو رقیب جمهوری ‌خواه و دموکرات در دانشگاه کیس وسترن ریزرو در کلیولند ایالت اوهایو با مجریگری کریس والاس که در فاکس نیوز مشغول به کار است و در شش بخش ۱۵ دقیقه‌ ای حول محور‌های سوابق این دو نامزد، دیوان عالی آمریکا، کووید-۱۹، اقتصاد، نژاد و خشونت در شهر‌ها و درستی انتخابات انجام شد.

لازم به بیان است انتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا در ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برای انتخاب رئیس ‌جمهور ایالات متحده آمریکا و معاون او برگزار خواهد شد. این انتخابات پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا است. برنده انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ میلادی ، در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ مصادف با یکم بهمن ۱۳۹۹ شمسی کار خود را آغاز می ‌کند.

 


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مهرسا صالحی: شهرت را دوست دارم!

مهرسا صالحی: شهرت را دوست دارم!

مهرسا صالحی، متولد یازده بهمن هزار و سیصد و هشتاد و دو، اصفهان، کلاس یازدهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *