صفحه اصلی / تعبیر خواب / نگاهی به تعبیر خواب رنگین کمان بر اساس نظر معبران مختلف در دنیا

نگاهی به تعبیر خواب رنگین کمان بر اساس نظر معبران مختلف در دنیا

فرایند تعبیر خواب کار بسیار دشواری می باشد که فقط برخی از افراد می توانند این کار را انجام بدهند. در ادامه این مطلب برای شما تعبیر خواب رنگین کمان یکی از خواب هایی که ممکن است در طول زندگی خود دیده باشید را بیان می کنیم.

نگاهی به تعبیر خواب رنگین کمان بر اساس نظر معبران مختلف در دنیا

تعبیر خواب رنگین کمان

این خواب تعابیر بسیار زیادی دارد و شما می توانید تعبیر آن را در ادامه از نظر چندین معبر معروف بخوانید.

تعبیرکلی

 • اولین تعبیری که دیدن این خواب دارد این است که می توان آن را به امیدواری، موفقیت، پول و رسیدن به آرزو ها تعبیر کرد.
 • دیدن یک بخش از رنگین کمان به شما نشان می دهد که به بعد مذهبی زندگی خود اهمیت بسیار زیادی می دهید. در صورتی که در ادامه خواب دیدید که رنگین کمان آسمانی را به آسمان دیگر وصل کرد یعنی به زودی شادی بسیار زیادی را در زندگی احساس می کنید.
 • اگر رنگین کمان دو رنگی را در آسمان دیدید صرف نظر از رنگ های آن یعنی به هماهنگی و رضایت مندی در کار خود دست پیدا می کنید.
 • در صورتی که فردی در خواب خود سه رنگ از رنگین کمان را ببیند یعنی به زودی به ثروت بسیار زیادی می رسد. البته این ثروت می تواند رسیدن به مقام بالا باشد.

تعبیر لوک اویتنهاو

لوک اویتنهاو بیان می کند که این خواب به شما نشان می دهد که پروژه های بسیار خوبی در انتظار شما می باشد و با شرکت کردن در آن ها می توانید به موفقیت برسید بنابراین اگر برای شما فرصتی ایجاد شده است آن را از دست ندهید.

تعبیر آنلی بیتون

آنلی بیتون دو تعبیر مختلف برای رنگین کمان دارد که این تعابیر عبارت اند از :

 •  رو به رو شدن با اتفاقات غیر عادی و غیر طبیعی
 • رسیدن به توفیق بی حد و مرز در زندگی

نگاهی به تعبیر خواب رنگین کمان بر اساس نظر معبران مختلف در دنیا

یونگ و تعبیر خواب رنگین کمان

یونگ یکی از پرفسور های مطرح جهان می باشد و درباره تعبیر خواب شهرت بسیاری دارد. وی بیان می کند که دیدن این خواب تعبیر بسیار زیادی دارد که در ادامه این تعابیر را برای شما بررسی می کنیم.

 1. دیدن رنگین کمان در خواب نشانه ای از امید و موفقیت می باشد. این موفقیت می تواند در پرستیژ و شهرت برای شما نمایان شود.
 2. این خواب پلی بین خود واقعی و خود روحانی شما می باشد و نشانه ای از لذت بردن از این بعد است.
 3. رنگین کمان در خواب نشانه ای از مشکلاتی می باشد که تمام شده اند و نشان می دهد که کار های شما به خوبی در حال پیشروی می باشد.
 4. این خواب در غرب به همجنس گرایی اشاره دارد.
 5. رنگین کمان سفید رنگ در آسمان نشانه ای از معنویت افراد می باشد.
 6. این خواب نشان می دهد که شما باید همه چیز را مثبت تر ببینید و از زندگی خود لذت ببرید و با منفی گرایی اوقات خود را تلخ نکنید.
 7. یونگ می گوید گاهی ممکن است افراد در خواب ببینند که رنگ مو های آن ها رنگین کمانی می باشد که این خواب اشاره به شخصیت آن ها دارد. افرادی که این خواب را دیده اند شخصیت روشن دل و بی خیالی دارند.

رنگن کمان و باران

گاهی ممکن است رنگین کمان را در باران ببینید. این صحنه بسیار زیبا می باشد و تعبیر بدی ندارد. در واقع اگر فردی در خواب خود آن را ببیند یعنی به زودی مشکلاتی که دارد به پایان می رسد و زندگی اش با کیفیت تر خواهد شد بنابراین اگر این خواب را دیدید باید صبر و تحمل خود را افزایش بدهید تا به خوشبختی برسید.

رنگین کمان در شب

از نظر علمی دیدن رنگین کمان در شب غیر ممکن است. اگر شما این خواب را دیده اید باید به زندگی خود امید وار باشید زیرا قرار است معجزه ای برای شما رخ بدهد.  در واقع این خواب به شما نشان می دهد که به آرزو هایی که دارید خواهید رسید حتی اگر آرزو های شما غیر قابل باور و دور از انتظار باشد.

نگاهی به تعبیر خواب رنگین کمان بر اساس نظر معبران مختلف در دنیا

رنگین کمان های تک رنگ

برخی از معبران عقیده دارند که رنگ های رنگین کمان در خواب در تعبیر آن ها اختلاف ایجاد می کند. این معبران برای برخی از این رنگ ها تعابیری آورده اند که این تعابیر عبارت اند از :

 •  دیدن رنگین کمان آبی رنگ نشان دهنده رفاه و آسایش شما می باشد.
 • رنگین کمان سفید رنگ و رنگ های روشن نشان دهنده پاکی و خلوص نیت شما است.
 • رنگین کمان قرمز و صورتی به شما نشان می دهد که باید از منفی گرایی خارج شوید و بیش تر به چیز های مثبت فکر کنید تا آینده ای روشن داشته باشید.

تعبیر بد رنگین کمان

اکثر معبران اعتقاد دارند که این خواب تعبیر بدی ندارد ولی برخی از آن ها معتقد اند که هر خوابی باید یک معنی بد هم داشته باشد از این رو برای این خواب هم تعبیر بد در نظر گرفته شده است. این معبران بیان می کنند که شکل رنگین کمان می تواند در تعبیر بد آن اثر گذار باشد. در صورتی که شما رنگین کمان هلالی شکل را دیدید تعبیر آن خوب است اما برخی از افراد ممکن است این رنگین کمان را با شکل های گوناگونی ببینند که این شکل ها شامل حیوانات درنده مانند مار و عقرب و خرچنگ باشد تعبیر خوبی ندارد. این نوع خواب به شما هشدار می دهد که در آینده زندگی شما دچار تغییراتی می شود و مشکلاتی در زندگی برای شما ایجاد می شود بهتر است آمادگی های لازم را برای مشکلات داشته باشید.

نگاهی به تعبیر خواب رنگین کمان بر اساس نظر معبران مختلف در دنیا

رنگین کمان یکی از خواب های خوب می باشد که معبران کمی آن را بد تعبیر کرده اند ولی باز هم بهتر است شما تعبیر های خوب را برای آن در نظر بگیرید. در ادامه می توانید سایر مقالات آرگا را در زمینه تعبیر خواب، تعبیر خواب آسمان و تعبیر خواب باران مشاهده کنید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

گلچین بهترین اشعار عاشقانه سهراب سپهری که حتما باید بخوانید

گلچین بهترین اشعار عاشقانه سهراب سپهری که حتما باید بخوانید

سهراب سپهری در ۱۵ مهر ۱۳۰۷ در شهر کاشان متولد شد. اشعار عاشقانه سهراب سپهری یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *