صفحه اصلی / آرایش مو / معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو

معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو

رنگ موی شرابی روشن از انواع طیف های رنگ مو شرابی می باشد و شما می توانید برای ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خود از این مدل رنگ مو جذاب و متفاوت استفاده نمایید.

فرمول و مدل رنگ موی شرابی روشن

رنگ مو شرابی از انواع رنگ موهای پرطرفدار و محبوب می باشد و به صورت انواع رنگ مو شرابی تیره و بلوند موجود است و شما می توانید با توجه به نظر و سلیقه شخصی خود از بین این طیف های مختلف رنگ مویی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو

فرمول ترکیبی رنگ مو شرابی بور

رنگ مو شرابی بلوند به رنگ مو شرابی بور نیز معروف می باشد و اگر شما به رنگ موهای بلوند علاقه مند هستید می توانید از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ مو شرابی بور را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

فرمول رنگ مو

  • رنگ مو شماره ۷.۵۴ آتوسا ژله ای : به مقدار ۲/۳ تیوپ
  • رنگ موی WR4 آتوسا : به مقدار ۱/۴ تیوپ

معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو

مدل های رنگ مو شرابی روشن

رنگ مو شرابی علاوه بر اینکه باعث ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خانم ها می شود به موها نیز جذابیت منحصر به فردی می بخشد به همین دلیل این رنگ مو امروزه توجه اغلب خانم ها را به سمت خود جلب کرده است.

رنگ مو شرابی برای خانم ها با هر رنگ پوستی مناسب می باشد و شما می توانید از بین طیف های مختلف آن با توجه به رنگ پوست تان رنگی مناسب را انتخاب نمایید همچنین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید چشم هایتان را همیشه میکاپ نمایید این رنگ مو بی نظیر می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار رود.

رنگ مو شرابی بور روی موها با پایه بلوند تیره جذابیت خاصی دارد و شما می توانید جذابیت ظاهری تان را به کمک این رنگ تکمیل نمایید.

خانم ها با رده سنی مختلف می توانند از رنگ مو شرابی بور برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایند همچنین به کمک این رنگ می تواند موهایتان را به صورت آمبره یا سامبره رنگ بزنید و جذابیت خاصی را به موهای خود ببخشید.

معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو  معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو  معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو معرفی رنگ موی شرابی روشن و فرمول ترکیب این رنگ مو

در این بخش از آرایش و زیبایی توجه شما را به انواع مدل های رنگ مو شرابی بور جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید رنگ مویی خاص و بی نظیر را برای خود انتخاب نمایید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

اصلاح موهای پا

اصلاح موهای پا

اصلاح موهای پا یکی از چالش هایی می باشد که افراد بسیار زیادی با آن …

دیدگاهتان را بنویسید