صفحه اصلی / دنیای مد / مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک

با نزدیک شدن به فصل بهار اغلب خانم ها به فکر تهیه مانتوی بهاری می افتند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است در پوشش خود از انواع مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ استفاده نمایید تا شیک پوش و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسید.

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ شیک و زیبا

تاثیر مانتو روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما در انتخاب طرح و رنگ مانتوی خود حساسیت لازم را به خرج دهید تا عیب های موجود در فرم اندام تان کمتر به نظر برسند.

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیکطرح مانتوی بهاری در سال ۱۴۰۰

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید در سال جدید ظاهری به روز و متفاوت داشته باشید بهتر است از مانتوهای ۱۴۰۰ در پوشش خود استفاده نمایید.

برای دوخت مانتوهای بهاری از پارچه های ساده و گلدار و طرحدار استفاده می شود و اغلب افراد تمایل دارند در روزهای زیبا بهاری از مانتوها با رنگ روشن و شاد در پوشش خود استفاده کنند. مانتوهای بهاره همچنین در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند و شما می توانید با توجه به اندازه قد و سلیقه شخصی تان از بین آن ها مانتو با اندازه ای مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل مانتوی بهاره را می توانید از بین طرح های اسپرت و ساده و مجلسی انتخاب نمایید که مدل مانتوی اسپرت برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهری اسپرت داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می رود همچنین شما می توانید از مانتوهای ساده برای حضور در مکان های مختلف استفاده نمایید. مانتوهای مجلسی نیز جزء طرح های پرطرفدار و محبوب به شمار می روند و شما می توانید این مانتوها را برای حضور در مهمانی ها و مجالس مختلف بپوشید.

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک  مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک

برای داشتن استایلی جذاب می توانید مانتوی بهاره را در پوشش خود با لباس ها و اکسسوری هایی مناسب ست کنید که در این صورت طرح و رنگ لباس ها و اکسسوری هایتان را باید به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر همخوانی و مطابقت داشته باشند.

اگر تمایل دارید از مانتوی بهاری اسپرت در پوشش خود استفاده نمایید بهتر است طرح سایر لباس ها و اکسسوری هایتان را اسپرت انتخاب کنید همچنین برای داشتن استایلی جذاب تر بهتر است از مانتوی مجلسی یا ساده را با کفش پاشنه بلند در پوشش خود ست نمایید.

مانتوهای بهاره در انواع طرح های جلوباز و جلو بسته و دکمه دار دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید ظاهری امروزی داشته باشید بهتر است مانتوی خود را جلوباز انتخاب کنید. مانتوهای دکمه دار و جلوبسته نیز برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهری آراسته داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.


  • مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک


مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع طرح های مانتوی بهاری ۱۴۰۰ زنانه و دخترانه آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید مانتو با طرح و رنگی مناسب را برای پوشیدن در مکان های مختلف انتخاب نمایید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

۶۸ مدل پشت لباس عروس شیک و لاکچری با طراحی روز

۶۸ مدل پشت لباس عروس شیک و لاکچری با طراحی روز

طرح لباس عروس تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت فرم اندام دارد از این رو …

دیدگاهتان را بنویسید