صفحه اصلی / تهیه کننده / فرشته مزاحم قبل از فصل زمستان در رفسنجان کلید می خورد

فرشته مزاحم قبل از فصل زمستان در رفسنجان کلید می خورد

فیلم تلویزیونی فرشته مزاحم به تهیه‌کنندگی محمد کریمی در رفسنجان با حضور چهره‌های نام‌آشنای سینما و تلویزیون جلوی دوربین خواهد رفت .

محمد کریمی تهیه کننده این اثر ضمن تأیید خبر فوق به خبرنگار کولاک گفت : در نشستی صمیمانه با دکتر ایمان محمد آبادی رئیس ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان در خصوص تولید فیلم فرشته مزاحم به نتایج مطلوبی دست پیدا کردیم و مقرر گردید تا قبل از فرا رسیدن فصل زمستان تصویربرداری این فیلم کمدی و اجتماعی در رفسنجان جلوی دوربین برود.

فرشته مزاحم قبل از فصل زمستان در رفسنجان کلید می خورد

تهیه‌کننده فیلم فرشته مزاحم اضافه کرد :در این نشست در خصوص تولید فیلم پهلوانی مذاکراتی انجام گرفت و درباره همکاری و تعاملات بیشتر بحث و گفتگو شد.
دکتر محمد آبادی رئیس اداره ارشاد اسلامی رفسنجان نیز اظهار داشت :برای تولید فیلم فرشته مزاحم اعلام آمادگی می‌کنیم و امیدواریم در آینده تعاملات بیشتری در زمینه تولید فیلم و سریال در صورت بگیرد.
وی با تاکید بر اینکه باید از فضاها و اماکن تاریخی نیز در روند تولید این فیلم استفاده کنیم افزود: قطعاً حضور هنرمندان در این شهرستان می تواند انگیزه را در جوانان علاقه‌مند به این رشته دو چندان کند.

دکتر محمد آبادی افزود: در تولیدات آینده نیز قصد داریم فرهنگ و آداب و رسوم مردم این شهرستان را به تصویر بکشیم و از جوانان نیز استفاده بیشتری داشته باشیم.
فرشته مزاحم سومین اثر محمد کریمی پس از پهلوان هرگز نمی میرد و جنجال در خانه در مقام تهیه کننده و کارگردان است.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

اسامی بازیگران فیلم سیاه باز با موضوع بیت کوین

حمید همتی کارگردان فیلم سینمایی «سیاه باز» که داستانی مرتبط با تاثیر بیت کوین بر …

دیدگاهتان را بنویسید