صفحه اصلی / آرایش ناخن / طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب

طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب

طراحی ناخن مینیمال از انواع مدل های ساده و شیک است که دارای زیبایی و جذابیت خاصی می باشد و شما می توانید در هر موقعیتی از این مدل برای دیزاین ناخن های خود استفاده نمایید.

طراحی ناخن مینیمال با جدیدترین متدها

برای دیزاین ناخن ها ایده های زیادی وجود دارد که شما می توانید به کمک آن ها تغییرات مثبتی را در طرح لاک ناخن های خود ایجاد نمایید. در ادامه دیزاین ناخن مینیمال زنانه و دخترانه را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذابدیزاین ناخن مینیمال زنانه و دخترانه

دیزاین ناخن ساده از انواع طرح های امروزی و جذاب می باشد و اغلب خانم های مدگرا تمایل دارند که از این طرح لاک ناخن ایده بگیرند.

اگر شما به دنبال دیزاینی خلاقانه و متفاوت برای تزیین ناخن های خود می باشید می توانید روی سطح ناخن های اعداد و حروف را ایجاد نمایید که این دیزاین کاربردی می باشد و شما می توانید به راحتی برچسب حروف و اعداد را تهیه نمایید و روی ناخن هایتان بچسبانید.

استفاده از خط های ساده روی زمینه رنگی ناخن ها یکی دیگر از روش های جالب و قابل توجه می باشد و اگر شما در زمینه دیزاین ناخن ها مهارت زیادی ندارید می توانید از این مدل طرح لاک ناخن استفاده نمایید.

اشکال هندسی نظیر مربع و دایره و نقطه و … از انواع ایده ها برای دیزاین ناخن به سبک مینیمال می باشد که در این مدل دیزاین اغلب از ترکیب دو یا سه رنگ لاک استفاده می شود.

طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب  طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب

طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب

اگر شما طرفدار مدل های کلاسیک دیزاین ناخن می باشید می توانید فقط نیمه بالایی ناخن های خود را لاک بزنید که در این صورت انگشتان کشیده و بلند به نظر خواهند رسید و این مدل دیزاین ناخن برای خانم هایی که دارای انگشتانی کوتاه و چاق هستند مناسب می باشند.از رنگ های سفید و مشکی در دیزاین ناخن مینیمال استفاده زیادی می شود و شما می توانید به کمک این دو رنگ لاک طرح هایی متفاوت را روی سطح ناخن های خود ایجاد نمایید.

در این سبک طراحی ناخن می توانید از نگین های ریز و درشت برای دیزاین ناخن ها استفاده نمایید که در این صورت طرح لاک ناخن ها حرفه ای و مجلسی تر به نظر می رسند. اگر تمایل دارید از نگین درشت برای تزیین ناخن استفاده نمایید بهتر است نگین ها را بی رنگ انتخاب کنید.

در دیزاین ناخن به سبک مینیمال از لاک های مات و اکلیلی شفاف نیز استفاده می شود و شما می توانید طرح هایی نظیر ستاره و ماه و گل های ساده و … را روی سطح ناخن هایتان ایجاد کنید.

این سبک دیزاین برای خانم ها و دختران جوان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و اگر شما طرفدار سادگی هستید بهتر است از دیزاین ناخن هایتان به کمک این مدل غافل نشوید.

 

طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب طراحی ناخن مینیمال زیبا با دیزاین های ساده و جذاب

در این مطلب توجه شما را به انواع دیزاین ناخن مینیمال جلب کردیم که امیدواریم این طرح ها با سلیقه تان همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دیزاینی متفاوت داشته باشید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

اصلاح موهای پا

اصلاح موهای پا

اصلاح موهای پا یکی از چالش هایی می باشد که افراد بسیار زیادی با آن …

دیدگاهتان را بنویسید