صفحه اصلی / سینما / شهرزاد عبدالمجید بازیگر نقش نخست فیلم باشگاه زن ذلیلان شد

شهرزاد عبدالمجید بازیگر نقش نخست فیلم باشگاه زن ذلیلان شد

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سریال پربیننده “در پناه تو” به جمع بازیگران باشگاه زن ذلیلان به نویسندگی و کارگردانی فرهاد طب نوری پیوست.
شهرزاد عبدالمجید ضمن آرزوی سلامتی برای اهالی هنر در این روزهای کرونایی به خبرنگار کولاک گفت : به دعوت دوست قدیمی و رسانه‌ای ام جناب آقای محمد کریمی جهت بازی در فیلم باشگاه زن ذلیلان پاسخ مثبت دادم و از هم اکنون برای حضور در این فیلم اعلام آمادگی می کنم.

شهرزاد عبدالمجید بازیگر نقش نخست فیلم باشگاه زن ذلیلان شد

بازیگر قدیمی تلویزیون با اشاره به اینکه باید در این روزهای کرونایی مردم را سرگرم کنیم اظهار داشت : تولیدات مختلف سینمایی و تلویزیونی با رعایت پروتکل های بهداشتی می‌تواند مانع حضور مردم در جمع‌های مختلف باشد چون از خروج آنان از منزل جلوگیری می‌کند.
بازیگر سریال در پناه تو ادامه داد: باشگاه زن ذلیلان یکی از این تولیدات است که می تواند موفق شود . به نظر من اگر این روند ادامه پیدا کند اتفاقات خوبی هم خواهد افتاد .
بازیگر سریال تب سرد به خبرنگار کولاک گفت : باشگاه زن ذلیلان فیلمنامه قرص و محکمی دارد و با حضور بازیگران حرفه‌ای و قدیمی بدون شک با استقبال روبرو خواهد شد .
شهرزاد عبدالمجید ضمن تشکر از برادران کریمی به خاطر دعوت برای حضور در این پروژه گفت : خوشحالم که بعد از چندین سال دوری، دیداری دوباره با فرزندان مرحوم عزت الله کریمی خواهم داشت. عمو عزت مرد متشخص و جنتلمن مطبوعات بود، که با رفتنش همه را عزادار نمود.
بازیگر سریال فقط به خاطر تو گفت : حضورم در این پروژه را تقدیم به روح پرفتوح این مرد بزرگ مطبوعات خواهم کرد و فکر می‌کنم دیگر بازیگران هم به عشق عمو عزت بازی در این فیلم را پذیرفتند و لاغیر.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ پرفروش‌ترین فیلم هفته

زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ پرفروش‌ترین فیلم هفته

 برای پنجمین هفته متوالی «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» پرفروش‌ترین فیلم جدول در زمینه فروش نسخه …

دیدگاهتان را بنویسید