صفحه اصلی / دنیای مد / ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش

ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش

ست کفش و لباس زنانه و دخترانه با یکدیگر کار نسبتا دشواری می باشد و شما می توانید با رعایت کردن ترفندهایی به راحتی کفشهایتان را با سایر لباس خود ست نمایید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های ست کفش و لباس

اگر تمایل دارید استایلی جذاب داشته باشید بهتر است طرح و رنگ کفش و لباس هایتان را با یکدیگر برای حضور در مکان های مختلف هماهنگ کنید.

ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوشطرح های کفش و لباس زنانه و دخترانه

کفش های دخترانه و زنانه در انواع طرح های کفش مجلسی و کفش اسپرت و … موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها با توجه به نیاز خود کفشی مناسب را انتخاب نمایید.

برای انتخاب کفش مجلسی باید به سراغ کفش ساده و پاشنه بلند با رنگی طبیعی بروید و کفش هایی را انتخاب نمایید که به راحتی با رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان ست شوند. اگر تمایل دارید پاهایتان کشیده تر به نظر برسند بهتر است رنگ کفش های مجلسی تان را از بین رنگ هایی که به رنگ پاهای شما نزدیک تر هستند نظیر استخوانی و بژ و … انتخاب نمایید.

اگر تمایل دارید استایل تان جلب توجه کند بهتر است با لباس های پر زرق و برق ، کفش های ساده ای را بپوشید همچنین اگر لباسی ساده را برای پوشیدن انتخاب کرده اید بهتر است کفش هایتان را نگین دار و کار شده انتخاب کنید.

اگر شما کفش هایی زیبا و جذاب داشته باشید ولی با موقعیت و استایل تان هماهنگی نداشته باشند و آن ها را نتوانید ست نمایید زیبایی طرح و رنگ کفش هایتان از بین می رود.

ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش

کفش های مشکی و قهوه ای و سفید و طوسی از انواع رنگ های پرطرفدار کفش می باشند و شما می توانید کفش مشکی را با رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان به راحتی هماهنگ کنید. اگر تمایل دارید از کفش قهوه ای رنگ استفاده نمایید بهتر است رنگ لباس هایتان را کرم و بژ و استخوانی و قهوه ای و سفید انتخاب نمایید.

اگر کفش هایتان سفید رنگ می باشند بهتر است از لباس هایی به رنگ پاستلی یا رنگ روشن در پوشش خود استفاده نمایید. با کفش طوسی لباس هایی به رنگ صورتی و مشکی و سفید و طوسی بپوشید. لباس هایی به رنگ سفید و مشکی و قرمز را می توانید با کفش طلایی هماهنگ کنید.اگر لباس هایتان اسپرت می باشد بهتر است از کفش اسپرت در پوشش خود استفاده نمایید و اگر تیپ رسمی دارید کفش های راحتی و ساده می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار روند همچنین برای حضور در مهمانی ها و مجالس بهتر است از کفش های مجلسی پاشنه کوتاه یا پاشنه بلند استفاده نمایید.

ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش ست کفش و لباس برای خانم های لاکچری پوش

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های کفش و لباس شیک و خاص زنانه و دخترانه جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید لباس و کفش با طرح و رنگی متفاوت را برای خود انتخاب نمایید و شیک پوش و خوش استایل تر از همیشه در مکان های مختلف به نظر برسید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

۶۸ مدل پشت لباس عروس شیک و لاکچری با طراحی روز

۶۸ مدل پشت لباس عروس شیک و لاکچری با طراحی روز

طرح لباس عروس تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت فرم اندام دارد از این رو …

دیدگاهتان را بنویسید