صفحه اصلی / دنیای مد / ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن

ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن

پیراهن از مهم ترین پوشش ها برای آقایان به شمار می رود و اگر شما به مهمانی یا مجلسی رسمی دعوت شده اید و تمایل دارید پیراهن را به همراه کت و شلوار بپوشید بهتر است با ترفندهایی برای ست پیراهن و کت آشنا باشید تا شیک پوش و آراسته تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های ست پیراهن و کت

پیراهن های مردانه در انواع مدل های طرح دار و ساده موجود می باشند و شما می توانید طرح پیراهن خود را با توجه به طرح سایر لباس ها و اکسسوری هایتان انتخاب نمایید.

ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودنطرح های کت و پیراهن مردانه و پسرانه

برخی از رنگ های پیراهن مردانه از ابتدا به جزء جدایی ناپذیر پوشاک برای آقایان تبدیل شده اند و در پوشش بیشتر آقایان پیراهن هایی به رنگ سفید و آبی کمرنگ و صورتی کمرنگ و کرم به چشم می خورند زیرا این رنگ ها با هر رنگ کت و شلواری به راحتی مطابقت پیدا می کنند. توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید از پیراهن هایی به این رنگ در پوشش خود استفاده نمایید و مدل کت خود را هم ساده انتخاب کرده اید بهتر است در صورت استفاده از کراوات ، مدل های طرح دار را انتخاب نمایید.

اگر شما تمایل دارید استایلی کلاسیک و آراسته داشته باشید بهتر است از پیراهن سفید در پوشش خود استفاده کنید همچنین می توانید این رنگ پیراهن را با رنگ های مختلف کت شلوار در پوشش خود هماهنگ می شوید.

پیراهن آبی از انواع رنگ های مناسب برای مکان های رسمی می باشد و شما می توانید این رنگ پیراهن را در پوشش خود با کت شلوار خاکستری و قهوه ای و سورمه ای ست نمایید و جذابیت ظاهری خود را تکمیل کنید.

ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن

پیراهن صورتی نیز از انواع رنگ های پرطرفدار و محبوب یه شمار می رود و این رنگ پیراهن با کت هایی نظیر سورمه ای و خاکستری و مشکی و قهوه ای و … به راحتی مطابقت پیدا می کند.

اگر تمایل دارید از پیراهن طرح دار در پوشش خود استفاده کنید بهتر است مدل کت و شلوار مردانه را ساده انتخاب نمایید همچنین در صورت استفاده از کراوات نیز بهتر است مدل آن را ساده انتخاب کنید. اگر کت و شلوار خود را طرح دار انتخاب کرده اید بهتر است از پیراهن ساده در پوشش خود استفاده کنید.

در صورت تمایل دارید می توانید رنگ پیراهن و کت خود را از بین طیف های تیره و روشن رنگی مناسب انتخاب نمایید که در این صورت تیپ شما خاص و متفاوت تر به نظر می رسد همچنین می توانید رنگ کت و پیراهن تان را از بین رنگ های متضاد با یکدیگر انتخاب نمایید.


  • ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن


اگر تمایل دارید استایلی منحصر به فرد باشید می توانید رنگ پیراهن و کت را متفاوت با یکدیگر انتخاب کنید و در صورت تمایل به استفاده از پاپیون یا کراوات رنگ این اکسسوری ها را با رنگ کت مطابقت دهید.

ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن ست پیراهن و کت برای شیک پوش و جذاب بودن

در این مطلب با طرح هایی از کت و پیراهن مخصوص آقایان جذاب آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید تغییرات مثبتی را در استایل خود ایجاد کنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ با طرح های دلبرانه و شیک

با نزدیک شدن به فصل بهار اغلب خانم ها به فکر تهیه مانتوی بهاری می …

دیدگاهتان را بنویسید