صفحه اصلی / سریال / ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

در این پست از مجله کولاک سریال های ماه مبارک رمضان برای سال ۱۴۰۰ از نظرتان می گذرد و در ادامه ساعت پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید.

«احضار» سریال رمضانی شبکه یک

تصویربرداری سریال “احضار” به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان ادامه دارد. مراحل فنی هم‌زمان در حال انجام است تا مجموعه برای پخش از شبکه یک سیما آماده شود. با پایان یافتن تصویربرداری بخش‌های شمال سریال، گروه هم‌اکنون در تهران مشغول ادامه کارند. در این مجموعه آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی بازی دارند و به گروه بازیگران افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی، خیام وقار کاشانی، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایی نیز اضافه شدند.

زمان پخش و تکرار سریال احضار در ماه رمضان ۱۴۰۰ 

  • سریال احضار در ایام  ماه رمضان ۱۴۰۰ هرشب ساعت — بروی آنتن شبکه ۱ می‌رود، تکرار آن ساعت ساعت — بامداد، ۰:۰۰ صبح و حوالی ساعت — (ظهر) می‌باشد.

 

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

 

باز هم رمضان با «بچه مهندس»

سال گذشته برای بار دوم فصل دیگری از “بچه‌مهندس” روی آنتن رفت که بازتاب‌های خوبی هم از خودش به جا گذاشت. ماجرای کوادکوپتر و جواد جوادی و کلی اتفاقِ جوانانه که باعث شد گروه این سریال البته بدون علی غفاری کارگردان سه فصل قبلش دوباره وارد کارزار رقابت سریال‌های رمضانی شود. این بار البته با حاشیه‌ای از جنسِ کنار گذاشتن بازیگر نقش اول خود یعنی روزبه حصاری! احمد کاوری به عنوان کارگردان جدید و همکارانش این روزها کماکان در حال تصویربرداری‌اند اما بنابر پیگیری از شبکه دو، حضور این سریال در کنداکتور رمضان، قطعی است. 

ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، محمدرضا رهبری، مهشید جوادی، عبدالرضا اکبری، سهند جاهدی، عباس جمشیدی‌فر، سیاوش چراغی‌پور، شیوا خسرومهر، عزت‌الله مهرآوران، کوروش سلیمانی، شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، امید روحانی بازیگرانی‌اند که تا به امروز مقابل دوربین سریال جدید احمد کاوری رفته‌اند.

 

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

زمان پخش و تکرار سریال بچه مهندس ۴ در ماه رمضان ۱۴۰۰ 

  • سریال بچه مهندس ۴ در ایام  ماه رمضان ۱۴۰۰ هرشب ساعت — بروی آنتن شبکه ۲ می‌رود، تکرار آن ساعت — بامداد، ۰:۰۰ صبح و حوالی ساعت — (ظهر) می‌باشد.

«یاور» سریال رمضانی در سال ۱۴۰۰

جدیدترین اثر سعید سلطانی به نام “یاور” با داریوش ارجمند و دیگر بازیگرانش در شرقِ تهران به فیلمبرداری‌اش ادامه می‌دهد تا به رقابت رمضانی تلویزیون راه پیدا کنند. 

براساس اطلاعات به دست آمده، مجموعه ۳۰ قسمتی “یاور” ملودرامی اجتماعی است که قسمت‌های معمایی و تِم جوانمردی دارد و به صورت فشرده کار را جلو می‌برند.

در کنار داریوش ارجمند که نقش اصلی یعنی “یاور” را برعهده دارد، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، امید علیمردانی، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده، اسماعیل محرابی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال حضور دارند و همچنین امید علیمردانی در جریان گفت‌وگو به این نکته اشاره کرد که امکان دارد فیلمبرداری کار تا ایام ماه مبارک رمضان هم ادامه پیدا کند. 

 

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

زمان پخش و تکرار سریال یاور در ماه رمضان ۱۴۰۰ 

  • سریال یاور در ایام  ماه رمضان ۱۴۰۰ هرشب ساعت — بروی آنتن شبکه ۳ می‌رود، تکرار آن ساعت ساعت — بامداد، ۰:۰۰ صبح و حوالی ساعت — (ظهر) می‌باشد.

شبکه پنج؛ سریال «رعد و برق» 

سریال «رعد و برق» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی با تصویربرداری در استان‌های لرستان، خوزستان، گلستان و تهران، قرار است در ایام ماه مبارک رمضان راهی آنتن شبکه پنج سیما شود. 

محمد فیلی، مهران رجبی، شهین تسلیمی، مختار سائقی، شهرام قائدی، مهدی زمین پرداز، مرتضی کاظمی، نیوشا مدبر، مریم عبادی، سیما محمدی، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، سپیده موسوی، امیر موسوی، ابراهیم یوسفی، مجید درستی و… از جمله بازیگرانی‌اند که جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.

«رعد و برق» پنجمین سریال تلویزیونی است که بهروز افخمی آن را کارگردانی می‌کند و روایتی از مناطق سیل زده‌ای است که نوروز سال گذشته درگیر سیل شدند.

 

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

زمان پخش و تکرار سریال رعد و برق در ماه رمضان ۱۴۰۰ 

سریال رعد و برق در ایام  ماه رمضان ۱۴۰۰ هرشب ساعت — بروی آنتن شبکه ۵ می‌رود، تکرار آن ساعت ساعت — بامداد، ۰:۰۰ صبح و حوالی ساعت — (ظهر) می‌باشد.

پخش یک سریال عربی از شبکه افق 

جزءخوانی قرآن هر روز ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش خواهد شد، برنامه افطاری به نام “چشمه” تدارک دیده شده که هر روز از ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود که هنوز مجری آن قطعی نشده است. همچنین این شبکه سریال عربی به نام حارس القدس (نگهبان قدس” درنظر گرفته که به عنوان سریال رمضانی این شبکه، پخش می‌شود. 

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

 

شبکه نسیم؛ از کتاب‌باز، خندوانه و کودک‌شو تا سریال قدیمی

شبکه نسیم مثلِ سال‌های قبل، “کتاب‌باز” را هر روز برنامه ویژه قبل از افطار ساعت ۱۹ روی آنتن خواهد برد. برنامه‌هایی همچون “ویتامین‌خ” را شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۰:۴۵، “بی‌سیم” چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۰:۴۵، “چند درجه” هر شب ساعت ۲۱:۳۰، شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۳ “کودک‌شو” و “خندوانه” چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ پخش می‌شوند. 

این شبکه در این ایام همچنین سریال قدیمی به نام “یادداشت‌ کودکی” را تدارک دیده که از ۱۴ فروردین ساعت ۲۰ پخش خودش را آغاز کرده است. این مجموعه نمایشی خاطره انگیز که جزو اولین سریال‌های ویژه ماه مبارک رمضان بوده به کارگردانی پریسا بخت آور و نویسندگی اصغر فرهادی در سال ۱۳۸۰ تولید شده است.

این سریال روایت خان‌بابا و ربابه سرایدار خانه‌ آقابزرگ است که از جوانی در این خانه خدمت می‎‌کردند و حال که به سن پیری رسیده‌اند، اهالی خانه‌ دیگر سری به آن‌ها نمی‌زنند. یک روز قبل از ماه رمضان حمید، یکی از نوه‌های آقابزرگ به خانه آن‌ها می‌آید و داستان از اینجا آغاز می‌شود.

در این مجموعه که زنده یاد سیروس گرجستانی، احمد قدکچیان و حمیده خیرآبادی بازی می کردند، هنرمندانی همچون مهرانه مهین ترابی، رامین ناصر نصیر، امیر نوری و … نیز نقش‌آفرینی داشتند.

سریال دعوت نحس

  • کارگردان: علیرضا افخمی
  • نویسنده: علیرضا افخمی
  • بازیگران: آرش مجیدی، افسانه چهره‌آزاد، میلاد میرزایی، علی دهکردی، رضا توکلی

دعوت نحس سریال جدید علیرضا افخمی است که این روزها به عنوان یکی از سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰ در حال تصویربرداری است. دعوت نحس یک مجموعه ماورایی است که بخش زیادی از آن در جنگل‌های شمال کشور فیلمبرداری شده است.

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

علیرضا افخمی سابقه درخشانی در ساخت آثار پربیینده ماه رمضان دارد و در واقع بنیانگذار سریال‌های ماورایی در تلویزیون محسوب می‌شود. اولین سریال رمضانی علیرضا افخمی او یک فرشته بود که هنوز هم به عنوان یکی از بهترین و پرمخاطب‌ترین آثار مناسبتی تلویزیون به حساب می‌آید.

سریال طنز زیرزمین و سریال‌های پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت از دیگر سریال‌هایی هستند که علیرضا افخمی برای تلویزیون کارگردانی کرده و در ماه رمضان روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما رفته است.

از دیگر آثار مطرح علیرضا افخمی می‌توان به سریال‌های تب سرد و پرستاران اشاره کرد. همچنین افخمی نگارش فیلمنامه تعدادی از بهترین سریال‌های تلویزیون را در کارنامه دارد. وفا، روز حسرت، اغما و آثاری که خود او ساخته مجموعه‌های پرمخاطب و ماندگاری هستند که علیرضا افخمی نویسندگی آنها را بر عهده داشته است.

 

سریال صبح آخرین روز

  • کارگردان: حسین تبریزی
  • بازیگران: کاوه خداشناس، اردشیر رستمی، شهرام عبدلی، زهرا سعیدی، میرطاهر مظلومی، اتابک نادری، سیروس همتی، حسن اسدی و مهران رجبی

سریال صبح آخرین روز سریالی ۳۰ قسمتی است به کارگردانی حسین تبریزی درباره شهید شهریاری که یکی از مهمترین دانشمندان هسته‌ای ایران بود و چند سال قبل توسط معاندین به فیض رفیع شهادت نائل شد. این مجموعه بصورت مقطعی، پنج دوره از زندگی شهید شهریاری و نحوه تاثیرش در فعالیت‌های هسته‌ای را روایت می‌کند.

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰

نقش شهید شهریاری را در این مجموعه کاوه خداشناس بازی می‌کند. دیگر بازیگران اصلی این سریال اردشیر رستمی (پدر شهید شهریاری)، شهرام عبدلی (دایی شهید)، سیروس همتی (برادر شهید) و مهران رجبی در نقش مش باقر (پدربزرگ شهید) هستند.

این سریال در سی قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در حال آماده‌سازی است و داستان آن از صبح روز ترور شهید شهریاری شروع می‌شود و با فلاش بک به گذشته مقاطع مهم زندگی شهید روایت خواهد شد. این سریال در زنجان تصویربرداری شده است.

این مجموعه جزو مجموعه‌های فاخر صدا و سیماست که احتمال دارد به عنوان یکی از سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰ در کنداکتور پخش قرار بگیرد. گروه سازنده صبح آخرین روز در تلاشند تا پایان سال تصویربرداری این مجموعه را به اتمام برسانند.

تا لحظه نگارش و تنظیم این مطلب هنوز سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰ بطور رسمی اعلام نشده‌اند و گروه‌های مختلفی از هنرمندان در تلاشند تا سریال‌های ماه رمضان تلویزیون در سال ۱۴۰۰ را به پخش برسانند. باید دید آیا با حضور سریال‌سازان موفقی چون علیرضا افخمی، جلیل سامان، برزو نیک‌نژاد و بهروز افخمی در میان سازندگان سریال‌های رمضانی تلویزیون در سال ۱۴۰۰ دوباره تلویزیون می‌تواند ماه رمضان موفقی را پشت سر بگذارد یا خیر. 


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک داستان کامل قسمت اول تا آخر سریال ترکی …

دیدگاهتان را بنویسید