صفحه اصلی / دنیای مد / زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است

زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است

بهنوش بختیاری از بازیگران معروف کمدی ایران است که در با بازی در فیلم خانه به دوش و شب های بررده در بین مردم شناخته شد این روزها نیز واکنش مردم به فعالیت های وی در فضای مجازی باعث شده است تا جزء سلبریتی های پرحاشیه شود. این بازیگر ایرانی در پوشش خود از مانتوها با طرح هایی متنوع استفاده می کند و شما می توانید در صورت تمایل از مدل مانتوهای بهنوش بختیاری الگوبرداری نمایید و مانتویی با طرح و رنگ مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

مدل مانتوهای بهنوش بختیاری با طرح هایی زیبا

اغلب خانم ها تمایل دارند از مانتوی بازیگران ایرانی برای ایجاد تغییرات مثبت در استایل خود استفاده نمایند که مدل مانتوی رویا نونهالی و مانتوی الناز شاکردوست و مدل مانتوی مهناز افشار و مدل مانتوی بهنوش بختیاری جزء پرطرفدارترین طرحهای مانتو در بین خانم ها و دختران جوان می باشند.

زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است

طرحهای مانتوی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد وی دارای لیسانس زبان فرانسه از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. پدر این بازیگر کارخانه دار و مادرش خانه دار می باشد.

پوشش و تیپ بهنوش بختیاری دنیایی از تنوع طرح و رنگ ها را با خود به همراه دارد و در پوشش وی مانتوهایی نظیر مانتوی اسپرت و مانتوی کلاسیک و مانتوی سنتی و … به چشم می خورند همچنین این بازیگر ایرانی در پوشش خود از رنگ های ملایم یا فانتزی استفاده می کند.

در بین بازیگران زن ایرانی کمتر کسی پیدا می شود که بتواند از همه سبک های خاص در پوشش خود استفاده نماید ولی در سبک لباس پوشیدن بهنوش بختیاری به راحتی می توان تفاوت ها را مشاهده کرد.

 زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده استزیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده استزیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده استزیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده استزیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده استزیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده استزیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است

در سال های اخیر بهنوش بختیاری در مناسبت ها و جشن های مختلف حضوری گرم داشته است به همین دلیل مدل مانتو و پالتوهایش مورد توجه اغلب خانم ها قرار گرفته است.

بهنوش بختیاری برای حضور در مکان های مختلف از مانتوی بلند و کوتاه استفاده می کند همچنین این بازیگر در پوشش خود از مانتوهایی استفاده می کند که در دوخت آن ها از پارچه های ساده و طرح دار استفاده شده است.

بهنوش بختیاری همیشه مانتوی خود را با اکسسوری ها و سایر لباس هایش به راحتی ست می کند همچنین این بازیگر با پوشیدن مانتوهایی جذاب استایلی بی نظیر و متفاوت را برای خود ایجاد می کند.

زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است زیباترین مدل مانتوهای بهنوش بختیاری که در دو سال اخیر پوشیده است

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتوی بهنوش بختیاری آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید مانتویی با تن پوش و رنگی خاص را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

۶۸ مدل پشت لباس عروس شیک و لاکچری با طراحی روز

۶۸ مدل پشت لباس عروس شیک و لاکچری با طراحی روز

طرح لباس عروس تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت فرم اندام دارد از این رو …

دیدگاهتان را بنویسید