صفحه اصلی / سریال / زمان دقیق پخش سریال گیسو در شبکه خانگی | سریال گیسو کی پخش می شود؟

زمان دقیق پخش سریال گیسو در شبکه خانگی | سریال گیسو کی پخش می شود؟

زمان دقیق پخش سریال گیسو در شبکه خانگی سریال گیسو کی پخش می شود؟ به همراه جدیدترین خبرها از پخش گیسو همچنین اطلاعات تکمیلی در این مطلب. در حالیکه بسیاری منتظر خبرهایی در خصوص ساخت فصل دوم سریال عاشقانه بودند، به یکباره خبر ساخت این فصل با نامی جدید رسید: سریال گیسو.

زمان دقیق پخش سریال گیسو در شبکه خانگی | سریال گیسو کی پخش می شود؟
پخش سریال گیسو در شبکه خانگی

«گیسو» که ادامه سریال «عاشقانه» است، در مراحل پیش تولید قرار دارد. این اثر، درامی معمایی با رویکردهای اجتماعی است و بازنویسی نهایی فیلمنامه آن تا اوایل خرداد به پایان خواهد رسید. گفته می شود با توجه به زمان شروع تصویربرداری این سریال، به احتمال فراوان «گیسو» از فروردین سال ۱۴۰۰ راهی شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

پیش تولید فصل دوم سریال «عاشقانه» با نام «گیسو» به تهیه‌کنندگی هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی، همزمان با نگارش و بازنویسی فیلمنامه نهایی در اوایل خرداد پایان خواهد یافت. هومن کبیری، تهیه‌کننده این پروژه اعلام کرده است، «گیسو»، درامی معمایی با رویکردهای اجتماعی از جمله پول‌شویی است و با توجه به ساخت سریال‌های مختلفی که روابط رومانتیک در آنها محور اصلی بوده، در این فصل در جهت ارتباط با مخاطب، تحولی اساسی در داستان صورت گرفته است؛ به طوری که فیلمنامه این سریال بیش از ۱۰ بار بازنویسی شده و همچنان بازنویسی طرح نهایی آن در حال انجام است. در سریال «گیسو»، برخی بازیگران «عاشقانه» در کنار بازیگرانی جدید حضور خواهند داشت و قرارداد برخی از چهره‌ها حدود یک سال قبل منعقد شده است. فصل اول سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه، در سال ۹۵ تا ۹۶ در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. محمدرضا گلزار، ساره بیات، مهناز افشار، حسین یاری و هومن سیدی از جمله بازیگران فصل نخست این سریال بودند.

سریال گیسو از ۱۳ اسفند ماه چهارشنبه ها ساعت ۲۰ از فیلیمو پخش می شود و از طریق شبکه خانگی در مراکز فروش سی دی آن توزیع می شود.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک داستان کامل قسمت اول تا آخر سریال ترکی …

دیدگاهتان را بنویسید