صفحه اصلی / اخبار داغ / رونمایی از فیلم جنجال در خانه در مدرسه تاریخی دارالفنون

رونمایی از فیلم جنجال در خانه در مدرسه تاریخی دارالفنون

از فیلم جنجال در خانه در مدرسه تاریخی دارالفنون با ضرب و نوای مرشد و با حضور هنرمندان و ورزشکاران رونمایی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار کولاک همزمان با فرارسیدن ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق و همچنین روز اخلاق از فیلم جنجال در خانه به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی در مدرسه تاریخی دارالفنون رونمایی می شود.

رونمایی از فیلم جنجال در خانه در مدرسه تاریخی دارالفنون

در این مراسم قرار است از بازیگران فیلم جنجال در خانه نیز تجلیل به عمل آید و با ضرب و زنگ مرشد باستانی کاران نیز گوشه‌هایی از ورزش پهلوانی را به نمایش بگذارند .
تهیه کننده فیلم جنجال در خانه با تأیید خبر فوق به خبرنگار کولاک گفت: به جهت قرار گرفتن در روزهای کرونایی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به استقبال جشن ولادت و مراسم رونمایی از فیلم جنجال در خانه خواهیم رفت.

کریمی با تشکر از ریاست و معاونت مدرسه تاریخی دارالفنون به خاطر در اختیار گذاشتن این بنای زیبا و تاریخی اظهار داشت :امیدوارم در آینده نیز با تعاملاتی که با این مجموعه خواهیم داشت منشاء خدمات خیر باشیم .
تهیه کننده فیلم جنجال در خانه در پایان اظهار داشت: مولودی خوانی، اجرای موسیقی زنده از دیگر آیتم های این مراسم خواهد بود .جعفر دهقان، سعید کریمی، شهرزاد عبدالمجید، لیلا بوشهری ،جواد انصافی، محمدرضا قربانی، عباس نایی، حمید کریمی حمید دبستانی یاشار یعقوبی و مهدیار آزادفر بازیگران اصلی این فیلم هستند.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

حسام محمودی: به «ماندگاری» فکر می کنم

حسام محمودی: به «ماندگاری» فکر می کنم

حسام محمودی متولد اول فروردین هزار و سیصد و شصت  و پنج، بازیگر سینما و …

دیدگاهتان را بنویسید