صفحه اصلی / آموزش عشوه گری برای شوهر / دلبری و عشوه گری برای همسر موجب تحریک و شهوتی شدن مرد می شود

دلبری و عشوه گری برای همسر موجب تحریک و شهوتی شدن مرد می شود

عشوه گری و دلبری جنسی و تاثیرش در رابطه زناشویی

دلبری و عشوه گری یکی از راههای شهوتی نمودن مرد می باشد خانم ها سعی کنید دلبری را یاد بگیرید هدف فقط ارضای جنسی نیست بلکه روح طرفین نیز باید ارضا شوند و از هم بودن لذت ببرند همیشه کاری نمایید که همسرتان را به سمت خود جذب نمایید کارهایتان را با عشوه گری انجام دهید تا همسرتان را تحریک نمایید با رفتارتان او را به سمت خود جذب نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دلبری و عشوه گری برای همسر موجب تحریک و شهوتی شدن مرد می شود را در سایت گون آیدین خواهید دید با ما همراه باشید.

دلبری و عشوه گری برای همسر موجب تحریک و شهوتی شدن مرد می شود

رموز عشوه گری و تسـخـیر قلب شوهر

شیوه ی لبــاس پوشیـدن

این سبـــک معمولا زمانی اســتفـــاده میشــه که هدف از ناز و عشوه تحریـــک جنـســـی و آمیزش باشه . ایــن اتــفاق معمولا باید ۲ بار در هفته رخ بدهد .

لبـــاس تحـریک کنـنـــده بپوشید . بعد بروید جلوی شوهرتــان . سعـــی کنـید با موج دادن به بدن ، آن قسـمت هایی از بدنـتـــان که شوهرتـــان بیشتر با آنها تحریک میشود را نمــایـــش بدهـــید .

بهـــتر این اســـت یک دفعـه لخـت نشوید . بلکـه بایــد چند دقیــقـــه طول بکـشد . در واقع بایــد عذابـش بدهید . چطوری ؟

فرض کنید شوهرتون مثــلـا از بالـاتـــنه ی ! شمـــا بیشــتـــر تحریک میشود . می روید جلوی او ، اول کمــی نمــایـشـــش بدهیـد . بعد نشان بدهیـــد که آن قسمـــت را می خواهید لخـت کنـــیـــد . کمـی لباس را پاییـــن بکشـیـد . به چشــمــهایـــش نگـــاه کنـید . با اشاره بهــش بگوییــد که به بالاتــنه ی ! شمـــا نگاه کنــد . حرکات موجی دورانـی بدن بایــد ادامه داشته باشــد . حالا کمـی بیـــشـتـــر پوشش آن قسمت را پایـین بکـــشیـــد . دوباره اشاره و دوران را ادامــه بدهـــیــد . ایـن روند بایـد تا زمـــانی ادامـه پیـــدا کند که حدود ۸۰ درصـد بالــاتنـــه ی شمـا لخت شده باشد.

حالـــا موقع حال گیـــری اســـت !!! پوشش را کامل بکشیـــد بالــا !!!

دوباره شروع کنــیـــد . البته با دو برابـــر سرعت بیشتر . باز هم تا حدود ۸۰ درصد پیـــش بروید . کمـــی مکــث کنــیــد و بعـد آرام آرام پوشش را به طور کامـــل کنار بزنــید . بگـذاریـــد چنــد لحظــه آن قســـمـت را ببیـنـد . دوباره غلــافـــش کنــیـد!

بروید سراغ اندام بعدی …

دلبری و عشوه گری برای همسر موجب تحریک و شهوتی شدن مرد می شود

عشوه با موهای سر !

اگه موهای بلنـدی دارید می توانـــید در حالـت ۱ با قسـمـتی از آنـــهــا بازی کنـیـــد . اگـر قصـد آمیــزش داریـد می توانید بعد از برهـــنـــه کردن بالاتــنــه ، با موهایتـان آن قســـمت ها را بپوشانیــد.

 

ایفــای نقش

شاید دوست داشـــته باشیـد در روابط جنسی نقـــش دکتر و پرستـار ، ندیــمه و یا مستـخــدم را بازی کنــیــد. ممـکن است ترجـــیـح دهــیـد لبـاس هایــتان را سریــع در بیـــاورید – یا دوست داشتـــه باشیـــد برای آن ها هم برنــامه ی خاصـی پیاده کنیــد.

 

آب بازی

سال هاســـت مردم به طریــق مخــتــلــف با آب تفـــریح کرده انــد . این قضـیـه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفـــی کردن یکدیــگـــر در وان یا زیر دوش می توانـــد بی انــدازه لذت بخش باشد . قطـرات نوازشــگر آب و روغن های مخــصوص حمام به پوست حسـی فوق العـاده شهوانــی می دهـنـد و میتوانـد موجب روابط جنـســـی رضایـــت بخشـی شود . وقت بگـــذارید و یکـــدیگــر را از سرتا پا زیـــر دوش آبـکشی کنــید . اگـــر دوشتان مجهـز به عمــلکـرد پالـــس دهـنـــده اسـت از ان اســـتـــفاده کنــید که بسیــار نیرو بخـش است.

 

طرز نشستـــن

هنگـــام نشـســتـــن بدن صاف و کشــیــده باشد سیـنه سپر و بسمـــت بیرون ، پاها کشیـده و روی هم قرار بگـــیــرد (حس کنــیــد عروسیـــد و تازه به انگــشتـــان دست و پایتـان لاک زده انـــد انوقت است که حرکــات پا و دســتـتان با عشوه همـــراه میـشود ) .

حال میتوانید بستـه به خلــاقیت خود چیـــزهــایـــی به ان اضافـــه کنــید . برای مثـــال ارام با نوک ناخــن هایـــتـان قســـمــتی از ساق پایـا گردنـــتـان را نوازش کنـیـــد . یا یقــه لبـاستان را به بهـــانـــه گرمی هوا بگونه ای تکــان دهـــیــد . سرتان را انـدکـی خم کنـیــد با لاله گوش و با تره مویتــان بازی کنـید.

 

طرز ایستادن

برای انکـه بهتـر متوجه حالـــت بدن و نوع ایســتـــادن بشوید در همـین حد بدانید که قوس و فرورفـــتـگی و برامدگی های یک زن مردان را مجــذوب خود میکـــنــد .

 

طرز راه رفـــتن

بجــای انـــکــه پاها را در کنـــار هم قراردهیـــد و ایـــنـــگونه قدم بردارید==== آنها را مقــابل هم بگـذاریـد و روی یک خط حرکت کنــیـــد——– ( حس کنـید مانـکــن تبلـیغ لبــاســـیــد و روی استیـــج قدم بر میداریـــد )

 

صدا و گفـتار

صدای یک زن همـانگونه که میتواند مرد را به خلــســه شیـریـــنی ببرد میـتوانـد سوهانـــی بر اعصـاب مرد نیـز باشـد شمــا میـتوانیـــد با بالـــا پایـــیـــن کردن صدا ضربـــان قلــب اقا را هم بالـا پایـــیـــن کنـــیـــد هر از گاهـــی صدا کشــیــده پر از خســـتگــی و تمـــنــا هر از گاهیـم پر از نشاط و شیــطـــنــت کودکانـه .

مکـث کردن میان کلـمــات و نفس های ارام و عمــیـــق صحــبـــتــتــان را طولانـی تر و دلــبرانه تر خواهد کرد ( به صحبــت کردن و حرکــات دختر بچه ها خیــلـــیـــییـی توجه کنــیـــد )

 

به فعالیت های معمولی روزانه تان جاذبه ی جنسی بدهید

این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج ، کارهای خانه یا پختن شام باشد ، البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید.

 

از بیان نیاز جنسی تان خجالت نکشید

زنان شر و شیطان، متظاهر نیستند. آنها نیازهای خود را پنهان نمی کنند. آنها در رابطه جنسی خود رک و رو راست هستند. آنها همیشه سعی می کنند چیزهای جدیدی برای ارائه در رابطه جنسی یاد بگیرند و از اجرای آن خجالت نمی کشند؛ زیرا خود را از آن همسرشان می دانند و رفع هیجانات همسرشان را وظیفه خود می دانند.

 

همیشه دلفریبی کنید

شما باید بدانید که چگونه می توانید همسرتان را به طرف خود بکشانید. مثلا همیشه بدن خود را در مقابل همسرتان به نمایش نگذارید. در نوع روابط خود، ابتکاراتی به خرج دهید که همیشه برای او جالب و جدید باشد و او نتواند تشخیص دهد. با روشهای متنوع شور و اشتیاق در همسر خود ایجاد کنید. اگر همیشه رفتاری یکنواخت داشته باشید، خب معلوم است که برای او یکنواخت می شوید. شما باید یاد بگیرید که چگونه همسر خود را عاشق کنید.

 

دلبری کردن را یاد بگیرید

زنان جذاب خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. همین انرژی مثبت باعث می شود که مردشان بدون اینکه کار خاصی کرده باشند تحریک شود.

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید بهتر است به موارد زیر هم توجه داشته باشید:

از خود راضی نباشید

از روابط جنسی به عنوان اسلحه استفاده نکنید

حساس، ضعیف و شکننده نباشید

خودشیفته نباشید

 

هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست

به همسر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش او می شود و می خواهید با این عمل عشق و محبّت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست، بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء می شود.

 

بوسیدن

بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت و یا هر قسمتی از بدن همسرتان می تواند باشد؛ لذا نقطه های حسّاس بدن همسرتان را شناسایی نموده و از معجزه بوسه بر آن مناطق حسّاس غافل نگردید.


منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *