صفحه اصلی / سریال / خلاصه داستان کامل قسمت سوم سریال نجلا از شبکه سه

خلاصه داستان کامل قسمت سوم سریال نجلا از شبکه سه

قصه سریال نجلا در سال ۵۸ می گذرد و دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می دهد، اما همه این ها در طول مسیر دست خوش اتفاق‌هایی می شود.

خلاصه داستان کامل قسمت سوم سریال نجلا از شبکه سه
قسمت سوم سریال نجلا

در قسمت سوم سریال نجلا دبدیم که : نجلا به همراه عمه اش به مغازه شیرین رفتند تا خرید کنند که عمه نجلا متوجه پچ پچ های شیرین و نجلا می شود و می پرسد که عبد کیست؟ اما آن ها او را میخواهند بپیچانند که نجلا زمین می خورد و پایش آسیب می بیند.
عمه نجلا پایش را می بندد و به او می گوید که فهمیده خاستگار جدید دارد اما نجلا می گوید که جوابم منفی است.
ثریا با مصطفی پسر دایی اش به مکانیکی عبد می روند تا او را بردارند و با هم به ملاقات احمد شوهر خواهرش ثریا بروند، عبد به او قول می دهد که او را زودتر از زندان آزاد کند.
در راه برگشت مصطفی به او می گوید که می تواند از شیخ ابراهیم کمک بگیرد که با مخالفت های عبد رو به رو می شود، عبد پس از کمی فکر کردن به بازار می رود تا با شیخ ابراهیم صحبت کند که در همان لحظه بمباران می شود، عبد به بیرون می رود تا به مردمی که آسیب دیده اند کمک کند. بعد از آن به خانه آمد تا لباس هایش را بشوید که مادرش و خواهرش از راه می رسند و حرف هایی را بار عطا می کنند.
عبد پیش صمدی می رود تا پول امجد را پس بگیرد و سراغ شیخ برود.
عبد پس از پس گرفتن پول به سراغ امجد می رود و پول پس می دهد و می گوید که حاضر نیست برایش کار کند.
عطا تصمیم می گیرد که به بیمارستان برود و امانتی نجلا را بهش بدهد، عدنان به بیمارستان رفته تا نجلا را ببیند که عبد آن دو را باهم می بیند و تعقیبشان می کند.
پس از رفتن عدنان، عبد جلو می رود که با داد و بیداد نجلا رو به رو می شود و بدون گفتن هیچ حرفی گردنبند را به او می دهد و می رود….


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک داستان کامل قسمت اول تا آخر سریال ترکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *