صفحه اصلی / سریال / خلاصه داستان قسمت ششم سریال خانه امن

خلاصه داستان قسمت ششم سریال خانه امن

در این مطلب از پایگاه خبری کولاک نیوز، خلاصه داستان قسمت ششم سریال خانه امن را می خوانید. سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی روایتگر خنثی سازی عملیات های تروریستی داعش در ایران توسط سربازان گمنام امام زمان است.

خلاصه داستان قسمت ششم سریال خانه امن
قسمت ششم سریال خانه امن

پلیس ها شهروز را زیر نظر دارند و او را تعقیب می‌کنند. پیام به دانشگاه تابان رفته است تا با او حرف بزند که تابان پای حرفش می‌ایستد و به پیام می‌گوید که فکر هایش را بکند چرا که او از تصمیمش نمی‌گذرد.
شهرام سوار وانت می‌شود و به سر قرارش با آن مرد می‌رود که مامور ها هم‌چنان او آن ها را تعقیب می‌کنند.
مرد و زنی باهم به دیدن خانه می‌روند که اسم خانم فرشته است و اسم مرد محسن و از حرف هایشان میشه فهمید که آن دختر، آقازاده است.
مامور ها همچنان در تعقیب آن مرد هستند که داخل خانه ای می‌رود و مامور ها با هماهنگی فرمانده شان از آن جلو تر نمی‌روند و اطلاعاتی درباره خانه به دست می‌آورند.
مرد بد جعبه های گوشت برزیلی را باز می‌کند و محتوایاتی که برای ساخت بمب به کار می‌رود داخلش است.
با با خروج مرد از خانه پلیس ها به داخل خانه اش نفوذ می‌کنند و بمبی که ساخته است را خنثی می‌کنند و دوربین ها را کار می‌گذارند و آن مرد به سوپر مارکت رفته است و در مسیر بازگشت به خانه است و مامور ها در حال تمام کردن کارهایشان هستند که آن مرد می‌رسد و مامور ها از مسیر دیگری بیرون می‌روند و او به داخل می‌رود…
پیام درخانه در حال تماشای فیلم است که تابان با او تماس می‌گیرد و باهم درباره مشکلاتشان صحبت می‌کنند، از رفتار های مرد بد که با ثمین هم‌دست است می‌توان گفت که او قصد انفجار یک اتوبوس را دارد.
یکی از پلیس ها که مدت ها است ثمین را زیرنظر دارد پس از فهمیدن ماجراهای تروریستی با کمال که در این کار ها تبحر دارد، صحبت می‌کند و اطلاعاتی را به او می‌دهد‌ که کمال با دیدنش متوجه می‌شود یکی از همان کسانی است که به دنبالش هستند…
همسر کمال با او تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد که کمی هم به آن ها سر بزند و حواسش به زن و بچه اش باشد.
مرد بد با ساک حاوی بمب از خانه خارج می‌شود تا به محل عملیات برود، مامورها هم چنان او را زیر نظر دارند و درباره او با یکدیگر صحبت می‌کنند…


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر پشت پنجره

در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک داستان کامل قسمت اول تا آخر سریال ترکی …

دیدگاهتان را بنویسید