صفحه اصلی / چهره ها / حمید کریمی بازیگر سینما و تلویزیون: با ماسک زدن به فکر مدافعان سلامت باشیم

حمید کریمی بازیگر سینما و تلویزیون: با ماسک زدن به فکر مدافعان سلامت باشیم

حمید کریمی متولد ۲۶ شهریور ۱۳۶۳ تهران، بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون است که علاوه بر بازیگری در عرصه مطبوعات نیز فعالیت داشته و علاوه بر کار رسانه ای، به عنوان مدیر فنی در چندین نشریه فعالیت دارد و به دنبال کسب تجارب در دو حوزه هنر و مطبوعات است.

پدر ایشان زنده یاد عزت الله کریمی یکی از قدیمی‌ترین مطبوعاتی های کشور بود که تنها ترین نشریه ورزش پهلوانی تحت عنوان رخصت پهلوان را منتشر کرد از همین رو کریمی کوچک راه پدر را دنبال کرد و علاوه بر حضور در مطبوعات ،نیم نگاهی هم به بازیگری داشت .

حمید کریمی بازیگر سینما و تلویزیون: با ماسک زدن به فکر مدافعان سلامت باشیم

حمید کریمی که با فراغت از کارهای رسانه‌ای بلافاصله قراردادی را امضا می‌کند و جلوی دوربین می‌رود هم اکنون ۲تله فیلم  و یک سریال و یک فیلم سینمایی را آماده نمایش دارد.

او در گفتگویی با کولاک ضمن آرزوی سلامتی برای ملت عزیز ایران به خاطر شرایط کرونایی گفت :مطبوعات خانه اصلی من است و لحظه‌ای هم از آن غافل نیستم و می خواهم به خواسته هایم در این عرصه برسم.

این بازیگر جوان اظهار کرد: در کنار کارهای مطبوعاتی بازیگری را هم دوست دارم و اگر فرصتی پیش بیاید حتما جلوی دوربین خواهم رفت.

حمید کریمی که هم اکنون  چند کار را آماده نمایش دارد، به خبرنگار کولاک گفت: در این شرایط کرونایی در دو تله فیلم سفر ناخواسته و عروس آسمان به کارگردانی علیرضا عارفی ایفای نقش کردم ضمن اینکه در اولین تجربه سینمایی مقابل دوربین فرشاد گل‌سفیدی قرار گرفتم و نقش کوتاهی را در فیلم سینمایی رقص دلفین ها به کارگردانی علیرضا امینی ایفا نمودم.

این بازیگر که هم اکنون فیلم پهلوان هرگز نمی میرد به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه‌کنندگی محمد کریمی را آماده نمایش دارد به خبرنگار کولاک گفت: مدافعان سلامت در این روزها و شب ها زحمات زیادی کشیده اند آنان دیگر خسته شده اند پس برای آرامش آنها ماسک زدن را فراموش نکنیم و با ماسک زدن به فکر سلامت آنان  باشیم.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مهسا غضنفری:شهرت اذیت کننده اما جذاب است!

مهسا غضنفری:شهرت اذیت کننده اما جذاب است!

مهسا غضنفری، متولد بیست خرداد هزار و سیصد و هفتاد و دو، تهران، شمیرانات، فارغ …

دیدگاهتان را بنویسید