صفحه اصلی / اخبار داغ / جنجال در خانه پروانه نمایش گرفت

جنجال در خانه پروانه نمایش گرفت

با تشکیل جلسه اعضای شورای پروانه نمایش، فیلم جنجال در خانه به تهیه کنندگی محمد کریمی پروانه نمایش گرفت و به زودی نیز در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.
محمد کریمی تهیه کننده و کارگردان این فیلم ضمن سپاس از اعضای شورای پروانه نمایش که در این روزهای کرونایی به فعالیت خود ادامه می دهند، به خبرنگار کولاک گفت: امیدوارم با دریافت مجوز پروانه نمایش در اولین اکران خصوصی با حضور عوامل فیلم به ویژه هنرمندان و ورزشکاران از فیلم جنجال در خانه رونمایی کنیم و پس از ولادت حضرت ختمی مرتبت  پخش آن را در شبکه نمایش خانگی آغاز نماییم .

 

جنجال در خانه پروانه نمایش گرفت
تهیه کننده فیلم اظهار داشت: در اولین اکران خصوصی که قرار است در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شود، از بازیگران و عوامل فیلم نیز تجلیل خواهیم کرد. جعفردهقان، سعید کریمی، لیلا بوشهری ،فریبا ترکاشوند ،حمید کریمی ،محمد رضا قربانی، مهدیار آزاد فر،حمید دبستانی یاشار یعقوبی و جواد انصافی بازیگران این فیلم هستند. جنجال در خانه توسط زنده یاد فرهاد طب نوری به رشته تحریر درآمده و محمد کریمی کارگردانی آن را بر عهده داشته است .
برخی از عوامل فیلم عبارتند از: مدیر تولید :علی نوابی، مدیر تصویربرداری: علیرضا عزت ور طراح چهره پردازی: مونا طباطبایی شیر ،طراحی صحنه و لباس :پروانه نریمانی، صدابردار :محمد رضا بیات، دستیار اول کارگردان: میترا یکتافرد، منشی صحنه :ناهید اسدیان ،موسیقی: مجتبی تیموری ،تدوین :قاسم خدابنده لو، خواننده :توحید ناصری


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

شیوا طاهری در فیلم کوتاه بلع

شیوا طاهری در فیلم کوتاه بلع

بازیگران فیلم کوتاه «بلع» به کارگردانی حسین ترک ‌جوش معرفی شدند. مهدی کوشکی، هامون سیدی، …

دیدگاهتان را بنویسید