صفحه اصلی / بیلی آیلیش / جدیدترین خبرها از ساخت تیتراژ آغازین فیلم های جیمزباند توسط بیلی آیلیش

جدیدترین خبرها از ساخت تیتراژ آغازین فیلم های جیمزباند توسط بیلی آیلیش

بیلی آیلیش فوریه گذشته موسیقی تیتراژ فیلم وقتی برای مردن نیست را منتشر کرده بود، اما چند هفته بعد این فیلم بنا بر مشکلات ناشی ویروس کرونا تا ماه نوامبر به تعویق افتاد. آیلیش حالا با نزدیک شدن به زمان اکران قسمت جدید چندگانه‌ی “جیمز باند” با بازی “دنیل کرگ”، موزیک ویدیوی آن ترانه را هم رونمایی کرد.

جدیدترین خبرها از ساخت تیتراژ آغازین فیلم های جیمزباند توسط بیلی آیلیش

این ویدیو توسط “دنیل کلایمن” کارگردانی شده و در آن در بخش‌هایی از تصاویر فیلم استفاده شده است. آهنگسازان این ترانه برادر آیلیش فینیاس و “استیون لیپسون” بوده‌اند، تنظیم ارکسترال آن را “هانس زیمر” و “مت دانکلی” انجام داده‌اند و گیتار ترانه کار “جانی مار” است.

به گزارش خبرنگاران بیلی آیلیش ۱۸ ساله جوان‌ترین خواننده‌ی تیتراژ آغازین فیلم‌های جیمز باند لقب گرفته است. او می‌گوید: “از تمامی جهات مشارکت در این فیلم باورکردنی نیست. خلق ترانه‌ی تیتراژ برای فیلمی در چندگانه‌ای اسطوره‌ای باعث افتخار است.” فینیاس اضافه می‌کند:‌ “نوشتن موسیقی تیتراژ برای یک فیلم باند چیزی است که در تمام زندگی‌مان رؤیایش را داشته‌ایم. ترکیبی به‌یادماندنی‌تر از سینما و موسیقی برای فیلم‌هایی چون “پنجه طلایی” (Goldfinger) و “زندگی کن و بگذار بمیرند” (Live and Let Die) وجود ندارد. ما خوشبخت بودیم که نقش کوچکی در این چندگانه‌ی اسطوره‌ای داشتیم، زنده‌ باد ۰۰۷.”

این فیلم به کارگردانی “کری فوکوناگا” و بازی ستارگان دیگری چون “رامی مالک”، “لئا سیدو”، “لاشانا لینچ”، “آنا دی آرماس”، “نایومی هریس”، “بن ویشا”، “جفری رایت” و “رالف فاینس” قرار است ۱۲ نوامبر آینده (۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹) اکران شود.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

ریمیکس شاد نوروز ۹۹ رادیو جوان با کیفیت بالا + گلچین پر انرژی Saal Tahvil Mix 1399

ریمیکس شاد نوروز ۹۹ رادیو جوان با کیفیت بالا + گلچین پر انرژی Saal Tahvil Mix 1399

دانلود ریمیکس شاد نوروز ۹۹ رادیو جوان با کیفیت بالا همچنین گلچین پر انرژی Saal …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *