صفحه اصلی / رپورتاژ آگهی / بهترین تورهای نوروزی، ایرانگردی و تور شمال: مجله گردشگری توریستی ها

بهترین تورهای نوروزی، ایرانگردی و تور شمال: مجله گردشگری توریستی ها

اگر قصد یک سفر را دارید، اگر میخواهید در یک تور شرکت کنید ما شما را با مجله گردشگری توریستی ها آشنا می نماییم؛ که ارائه دهنده بهترین اطلاعات گردشگری برای تمامی مقاصد توریستی داخلی و خارجی می باشد. شما در سایت مجله گردشگری توریستی ها با تمام جاذبه های گردشگری مقصد تور داخلی و یا خارجی خود آشنا میشوید.

بهترین تورهای نوروزی، ایرانگردی و تور شمال: مجله گردشگری توریستی ها

تورهای نوروز

با توجه به مهترین فرصت ایرانی ها برای سفر و گردش که تعطیلات نوروز هر سال می باشد، ما در مجله گردشگری توریستی ها و با همکاری پرتال جامع گردشگری بریم تورصفحه ی ویژه تور نوروز را فراهم آورده ایم تا شما به راحتی به بهترین تورهای نوروزی داخلی و خارجی دسترسی پیدا کنید. همچنین برگزارکنندگان رسمی و معتبر برای تور نوروز را بشناسید.

انتخاب تور نوروزی با قیمت مناسب یکی از فاکتور های ما برای معرفی برگزیدگان اجرای تور نوروزی بوده و شما به جای دیدن هزاران آژانس برگزار کننده تورهای نوروز کافی ست که از طریق مجله توریستی ها به صفحه تور مقصد مورد نظر خود رفته و بهترین آژانس برگزارکننده آن تور را بشناسید و با ایشان تماس حاصل نمایید، ما بقی کار رزرو تور نوروز و مشاوره برای انتخاب بهترین پکیج تور نوروز را ایشان برایتان انجام خواهند داد. ما بر حسب وظیفه انتخاب و جستجوی شما را برای بهترین برگزارکنندگان تور های داخلی و خارجی چه برای تعطیلات نوروز و چه برای تمام ایام سال کوتاه کرده ایم. تورهای نوروز ۱۴۰۰ ، تور نوروز ۱۴۰۱ و سال های بعدی برای تور نوروز را فقط از طریق مجله گردشگری توریستی ها دنبال نمایید.

بهترین تورهای خارجی و تورهای داخلی

شما با مراجعه به سایت مجله گردشگری توریستی ها با دو دسته مهم تور خارجی و تور داخلی آشنا می شوید که در هر دسته برای مقاصد مهم خارجی از جمله : تایلند، مالزی ، گرجستان ، استانبول و … تورها متنوع و جاذبه های گردشگری متنوع به تفکیک هر شهر و کشور تورستی قرار گرفته است.

همچنین در بخش داخلی به جز تفکیک تورها و جاذبه ها بر اساس شهر ها و استان ها صفحات مجزا و جذابی برای تورهای شمال ، تور ایرانگردی ، تور کویر و تورهای طبیعت گردی در نظر گرفته شده تا شما با زیبایی های ایران بیشتر آشنا شوید و بتوانید به تفکیک بهتر منطقه های جغرافیایی شرایط مناسب یک تور داخلی را برای خود بررسی نمایید.

تور کویر

در نیمه سرد سال و با شروع پاییز هر سال بهترین زمان برای یک کویر گردی است. ما در مجله گردشگری توریستی ها سعی کردیم بهترین سایدهای کویری ایران را به شما معرفی نماییم و برای هر کدام پکیج های مناسب تور کویر را که توسط آژانس های رسمی و دارای مجوز اجرای تور کویر هستند به شما معرفی نماییم. شاید خیلی ها تصور کنند کویر یک جای خشک و بی آب و علف هست و هیچ چیز دیدنی ندارد ولی اگر فقط یکبار به کویر سفر کنید به کویر گردی معتاد خواهید شد و در برنامه هر ساله خود یک تور کویر را می گنجانید

بهترین تورهای نوروزی، ایرانگردی و تور شمال: مجله گردشگری توریستی ها

بهترین تورهای کویر و کویر های ایران:

  • تور کویر کاراکال
  • تور کویر مصر
  • تور کویر مرنجاب
  • تور کویر ابوزیدآباد
  • تور کویر ورزنه
  • تور بیابان و کلوت های شهداد

تمامی کویر هایی که در بالا نام بردیم دارای ساید های توریستی و اقاماتگاه های مناسب بومگردی کویری و بعضا هتل برای گردشگران می باشند و برگزار کنندگان تورهای کویر هر ساله تعداد زیادی گردشگر علاقه مند به تور کویر گردی را به این مناقط زیبای کویرهای ایران می برند. ما در توریستی ها بهترین برگزار کنندگان تور کویر را به شما معرفی کرده ایم تا شما با مراجعه به فقط مجله گردشگری توریستیها درد سر جست جو از بین صدها صفحه و سایت گردشگری و آژانس ها متنوع را کنار گذاشته و به ما اعتماد کنید و از آژانس های رسمی معرفی شده بهترین تورهای کویر را رزرو نمایید.

تور شمال

سرسبزی و زیبایی شمال کشور مورد علاقه تعداد زیادی گردشگر و ایران گرد میباشد و هر ساله تعداد زیادی تور و سفر به شمال کشور و مناطق زیبا و مخصوصا ییلاقی شمال کشور برگزار میشود؛ اما از کجا بهترین تورهای شمال را پیدا کنیم؟ ما در مجله گردشگری توریستی ها و با همکاری پرتال جامع گردشگری بریم تور بهترین برگزارکنندگان تور شمال را به شما گردشگران علاقه مند به دیدن زیبایی های شمال معرفی کرده ایم. همچنین تمامی بخش ها و مکان های دیدنی شمال که مورد هدف تورهای شمال هستند اعم از : تور ماسال ، تور فیلبند، تور جواهردشت، تور رامسر ، تور نمک آبرود ، تور تنکابن و… را را به تفکیک به شما معرفی کرده ایم تا با شناخت مناسب از مقصد تور شمال کورد نظر خود و انتخاب بهترن آژانس برگزار کننده تور شمال انتخا مناسبی برای سفر خود داشته باشید.

تور ایرانگردی

سفرهای گروهی ایرانگردی که معمولا به مقصد چندین شهر و دیدن تعداد زیادی جاذبه گردشگری ایران زمین برگزار میشند و معمولا دارای تعداد روزهای ۳ الی ۱۴ روز می باشند ( تورهای نورزی ایرانگردی معمولا ۱۴ روزه میباشند) از پر طرفدارترین تورهای داخلی میباشند. ما در صفحه تور ایرانگردی وبسایت مجله گردشگری تورستی ها سعی کرده ایم به بهترین و کامل ترین شکل ممکن مقاصد تور ایرانگردی را برای شما بررسی نماییم و بهترین برگزار کنندگان تور ایرانگردی را به شما معرفی نماییم. حتما با مراجعه به صفحه تورهای ایرانگردی ما متوجه کامل بودن صفحه خواهید شد و بدانیم که ما با وسواس خاص اطلاعات توریستی ایران و جاذبه های گردشگری اران را به شما معرفی کرده ایم و همچنین تورهای ایرانگردی که توسط آژانس های رسمی دارای مجوز برگزاری ایرانگردی هستند را به شما معرفی کرده ایم.

تور تخفیف خورده

از بهترین بخش های مجله گردشگری توریستی ها می توانیم به بخش تورهای تخفیفی که برگزار میشوند اشاره نماییم که با توجه به استقبال زیاد یک تور و یا همچنین خالی بود ظریفیت یک تور توسط آژانس ها به ما اعلام میشوند که ما در بخش تورهای تخفیف دار به شما گردشگران عزیز در قالب دو دسته تورهای داخلی تخفیف خورده و تورهای خارجی تخفیفی معرفی کرده ایم. در هر پکیج تور تخفیف دار اطاعات کامل تور و برگزار کننده قرار گرفته است.

ما در مجله گردشگری توریستی ها تمام تلاش خود را کرده ایم که اطلاعات مورد نیاز یک تور و سفر را برای شما گردشگران ایرانی گرد آوریم نماییم. همچنین بخش های خدمات اخذ ویزا و خرید بلیط هواپیما و قطار هم به زودی در مجله گردشگری توریستی ها معرفی بهترین ها به شما خواهد بود. لطفا قبل از شرکت در هر تور یکبار به مجله گردشگری توریستی ها و یا کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام گردشگری ما از طریق آدرس های ذیل سر بزنید:

آدرس سایت مجله گردشگری توریستی ها:   www.touristiha.com

آدرس پیج اینستاگرام مجله گردشگری توریستی ها:   https://www.instagram.com/touristiha

آدرس عکس زیر :  http://touristiha.com/Administrator/files/UploadFile/discont-tours.jpg

بهترین تورهای نوروزی، ایرانگردی و تور شمال: مجله گردشگری توریستی ها

مجله گردشگری توریستی ها : تور داخلی | تور خارجی | تور نوروز | تور ایرانگردی | تور کویر | تور شمال | خدمات اخذ ویزا
منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خرید گل رز جاودان در کرج

خرید گل رز جاودان در کرج

اگر شما جزو متولدین دهه ۶۰ باشید و از علاقه‌مندان به کارتون‌های آن دوران، قطعاً …

دیدگاهتان را بنویسید