صفحه اصلی / رپورتاژ آگهی / با پایگاه خبری صفحه اقتصاد از اخبار روز اقتصاد ایران و جهان بروز باشید

با پایگاه خبری صفحه اقتصاد از اخبار روز اقتصاد ایران و جهان بروز باشید

صفحه اقتصاد یک سایت تخصصی در حوزه اقتصاد با شعار «احیای رسانه‌ای اقتصاد» است. پایگاه خبری صفحه‌اقتصاد در تیرماه ۱۴۰۰ به صورت آزمایشی با هدف ارائه اخبار اختصاصی حوزه اقتصاد راه اندازی گردید . در مجموعه صفحه‌اقتصاد جمعی از دانش‌آموختگان علم اقتصاد و مدیریت مالی گرد هم آمده‌اند تا کامل ترین رسانه‌ تخصصی اقتصادی کشور را به مخاطبان ارائه شود.

در سایت صفحه اقتصاد روزانه حدود ۵۰ خبر تخصصی در حوزه اقتصاد به صورت تفکیک شده در دسته‌بندی‌های مشخص شده منتشر می‌شود.

از شاخصه‌های صفحه‌اقتصاد نوع دسته‌بندی اخبار در زیربخش‌های جزئی و همچنین طراحی صفحات تخصصی برای موضوعات مختلف است بدین‌گونه که علاوه بر دسته‌بندی مرسوم در رسانه‌ها، در صفحه اقتصاد می‌توانید دسته بندی موضوعی اخبار را نیز دنبال کنید.

در پایگاه خبری صفحه‌اقتصاد ، زیرمجموعه‌هایی به نام خودرو، مسکن، ارز ، طلا ، بورس ،صنعت ،بانک ، تکنولوژی، بیمه ، مالیات ، چندرسانه ای ، گفتگو و یادداشت‌های اقتصادی خواهد داشت.

«صفحه‌اقتصاد» ارتقای سطح بینش و آگاهی جامعه را از اهداف خود می داند از همین رو تلاش دارد تا بیشتر بر آن بخش از اخباری که در تصمیم‌سازی و یا شکل‌گیری آزاد افکار عمومی نقش دارد، تاکید نماید.

صفحه اقتصاد همچنین علاوه بر انتشار اخبار اقتصادی که در اختیار عموم کاربران قرار دارد ، بسته‌های ویژه خبری حاوی تحلیل‌های اختصاصی، بولتن‌های اختصاصی در حوزه‌های مختلف را تولید می‌کند که در آینده کاربران می‌تواند از این بخش هم بهره کافی و وافی را ببرند.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خرید گل رز جاودان در کرج

خرید گل رز جاودان در کرج

اگر شما جزو متولدین دهه ۶۰ باشید و از علاقه‌مندان به کارتون‌های آن دوران، قطعاً …

دیدگاهتان را بنویسید