صفحه اصلی / آرایش مو / بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب

بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب

خانم های هندی دارای موهای پرپشت و جذابی هستند از این رو اغلب آن ها برای فرم دادن به موهای خود از مدل بافت موی هندی استفاده می کنند همچنین از بافت موها نیز برای تزیین شینیون های مجلسی استفاده می شود.

مدل های بافت مو هندی زنانه و دخترانه

تاثیر بافت مو روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب بافت موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید و مدلی را انتخاب نمایید که متفاوت و خاص است. در مطالب قبلی بافت مو آفریقایی و بافت مو فرانسوی را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل بافت موی هندوستانی آشنا خواهید شد.

بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب

بافت مو هندوستانی

بافت مو از زمان های قدیم تا به امروز مورد توجه اغلب خانم ها و دختران کشور هند قرار گرفته است و آن ها با بافتن موهای خود و استفاده از اکسسوری های تزیین کننده نظیر گل مو و … جذابیت موهای بلند را تکمیل می کنند.

بافت موهای هندی در انواع مدل های ساده و مجلسی موجود می باشند و از مدل های ساده در این کشور اغلب برای حضور در مکان های عمومی استفاده می شود همچنین بافت موهای مجلسی حالتی رسمی دارند از آن ها برای تزیین آرایش موی زنانه و دخترانه استفاده می شود.

در برخی از مدل های شینیون مو نیز همه قسمت های پشت مو به کمک مدلی خاص بافته می شود و در بین بافت مو از وسایل تزیین کننده استفاده می شود که این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

توجه داشته باشید اگر تمایل دارید بافت موهایتان جذاب تر به نظر برسد بهتر است از رنگ مویی مناسب برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید همچنین اگر موهای شما دارای هایلایت یا لولایت باشد بافت موهایتان حرفه ای و جذاب تر به نظر می رسد.

بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب

برای بافت موها به کمک مدل های ساده بافت هندی نیازی به مهارت و تجربه خاص نیست و شما می توانید موهایتان را به صورت به سمت زیر یا رو ببافید ولی برای داشتن مهارت در بافت موهای مجلسی هندی باید تمرین و تکرار لازم را داشته باشید تا بتوانید موهایتان را به صورت حرفه ای ببافید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

توجه داشته باشید که از مدل بافت مو هندوستانی می توانید برای بافتن موهای جلوی سر و موهای پشت سر استفاده نمایید که در این صورت در اغلب مدل ها بافتن از قسمت جلویی موها شروع می شود و تا قسمت پشت موها ادامه پیدا می کند همچنین موها به صورت یکطرفه بافته می شوند.

در برخی از مدل ها نیز موها به صورت قسمت های کوچکی بافته می شوند و در انتهای هر قسمت کش تزیینی زیبایی بسته می شود که این مدل بافت مو دخترانه و زنانه خاص و جذاب است.

بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب

در این مطلب با انواع مدل های بافت مو هندوستانی آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل نهایت بهره را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها موهای خود را به راحتی ببافید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

اصلاح موهای پا

اصلاح موهای پا

اصلاح موهای پا یکی از چالش هایی می باشد که افراد بسیار زیادی با آن …

دیدگاهتان را بنویسید