صفحه اصلی / آرایش مو / آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

شینیون مو تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهری خانم ها و دختران جوان دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب آرایش موهای خود دقت لازم را داشته باشید و مدلی مناسب و جذاب را برای فرم دادن به موهای خود انتخاب نمایید. در ادامه با انواع مدل های شینیون مو با بابلیس آشنا خواهید شد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

آموزش و انواع مدل های شینیون مو با بابلیس

برای فرم دادن به موها روش های زیادی وجود دارد و شما می توانید به کمک بابلیس و سشوار و بیگودی و … به موهای خود حالت های بی نظیری را ببخشید. در ادامه با آموزش آرایش مو به کمک بابلیس در خدمت شما خواهیم بود که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

آموزش مرحله به مرحله آرایش مو به کمک بابلیس

روش اول

۱.قبل از فر کردن مو ها به آن ها از اسپری محافظ حرارت مو استفاده نمایید.

۲. موها را تقسیم بندی نمایید.

۳. لایه های پایین مو را به کمک بابلیس فر نمایید.

۴. در این مرحله موها را از دو قسمت کناری فر کنید.

۵. بعد از فر کردن موها می توانید قسمت جلو و بالایی موها را فر نمایید.

۶. بعد از اتمام کار ، قسمت بالایی مو را به کمک گیره فیکس نمایید و مقداری تافت روی موها اسپری کنید تا فر موها حالت خود را حفظ نمایند.

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

۷. بعد از اتمام کار آرایش موها می توانید موهای خود را به دو قسمت به گونه ای تقسیم نمایید که حجم یک طرف موها بیشتر باشد.

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

روش دوم

۱.ابتدا موهایتان را به سه قسمت مساوی تقسیم نمایید. توجه داشته باشید که قسمت بزرگ باید در عقب موها باشد و دو قسمت کوچک تر نیز در قسمت جلویی موها باشند.

۲. موهایتان را به شکل دم اسبی ببندید و برای حجم بیشتر آن ها را شل کنید.

۳. به کمک بابلیس رشته های کوچک مو را از قسمت پشتی فر نمایید سپس قسمت جلویی موها را فر کنید تا موها تمام شوند.

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

۴. موهای قسمت پشتی را مانند تصویر جمع نمایید و به شکل یک گل در آورید و در نهایت نیز به کمک سنجاق آن را محکم کنید.

۵. از قسمت جلویی موها رشته ای کوچک را به سمت عقب ببرید و این رشته مو را لای دسته های قبلی مو قرار دهید و آن را محکم نمایید.

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی
مدل های آرایش مو به کمک بابلیس

فرم دادن به موها به کمک بابلیس راحت است و شما می توانید فرهایی درشت یا ریز را روی موهای خود ایجاد نمایید و تغییرات مثبتی را در ظاهر موهایتان ایجاد نمایید.

بعد از فر کردن موها بهتر است از وسایل تزیین کننده مو برای زیبایی بیشتر مدل موهای خود استفاده کنید که قرار دادن این وسایل تزیینی در مکانی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد همچنین می توانید بعد از فر دادن موها آن ها را به صورت باز یا نیمه باز حالت بدهید که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی  آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی     آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی آموزش شینیون مو با بابلیس برای انواع استایل های شیک و مجلسی

در این مطلب توجه شما همراهان عزیز و گرامی را به انواع مدل های آرایش مو با بابلیس جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید به موهایتان فرم و حالت بی نظیری را ببخشید و جذابیت ظاهری خود را تکمیل نمایید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

سیاهی و تیرگی پشت لب را چطور از بین ببریم؟

سیاهی و تیرگی پشت لب را چطور از بین ببریم؟

سیاهی پشت لب یکی از مشکلات پوستی برای اغلب افراد است به ویژه خانم ها …

دیدگاهتان را بنویسید